Out of Exile: Rozdiel medzi revíziami

Pridaných 2 165 bajtov ,  pred 13 rokmi
d
+infobox
d (robot Pridal: nl:Out of Exile)
d (+infobox)
{{Infobox Album |
Interpret = [[Audioslave]] |
Názov = Out of Exile |
Typ = [[Štúdiový album]] |
Farba pozadia = #B0C4DE |
Obrázok albumu = |
Veľkosť obrázku = |
Žáner = [[Hard rock]] |
Dĺžka = 53:38 |
Dátum vydania = [[23. máj]], [[2005]] <small>([[Spojené kráľovstvo|UK]], [[Európe]])</small><br>[[24. máj]], [[2005]] <small>([[USA]])</small> |
Miesto nahratia = júl – január 2005<br />''Cello Studios'', [[Hollywood]], [[Kalifornia|CA]]<br />''Akadamie Mathematique of Philosophical Sound Research'', [[Los Angeles]], CA<br />[[Sunset Sound]], [[Los Angeles]], CA |
Popis = |
Vydavateľ = [[Epic Records|Epic]], [[Interscope Records|Interscope]]<br /><small>B0004603-02</small> |
Producent = [[Rick Rubin]], [[Audioslave]] |
Skladateľ = |
Recenzie =
*[[All Music Guide]] [[Obrázok:4 stars.svg|70px]] [http://www.allmusic.com/cg/amg.dll?p=amg&sql=10:2fl67ui040jk~T1 link]
*[[Pitchfork Media]] (6.8/10) [http://www.pitchforkmedia.com/article/record_review/15110/Audioslave_Out_of_Exile 05/26/05]
*[[Robert Christgau]] {{Rating-Christgau|dud}} [http://robertchristgau.com/get_artist.php?name=Audioslave link]
*''[[Rolling Stone]]'' [[Obrázok:3 stars.svg|70px]] [http://www.rollingstone.com/reviews/album/_/id/7331005/audioslave?pageid=rs.ArtistDiscography&pageregion=triple1&rnd=1118969124271&has-player=false 06/16/05]
*[[Blabbermouth.net]] (6.5/10) [http://www.roadrunnerrecords.com/blabbermouth.net/showreview.aspx?reviewID=311 link]
*''[[The Austin Chronicle]]'' [[Obrázok:4 stars.svg|70px]] [http://www.austinchronicle.com/gyrobase/Issue/review?oid=oid%3A274227 link]
*[[PopMatters]] (average) [http://popmatters.com/music/reviews/a/audioslave-outofexile.shtml link]
*''[[Slant (magazine)|Slant Magazine]]'' [[Obrázok:3.5 stars.svg|70px]] [http://www.slantmagazine.com/music/music_review.asp?ID=591 link] |
Predchádzajúci album = ''[[Audioslave (album)|Audioslave]]''<br />(2002) |
Tento album = '''''Out of Exile'''''<br />(2005) |
Nasledujúci album = ''[[Revelations (album)|Revelations]]''<br />(2006) |
}}
'''Out of Exile''' je album skupiny [[Audioslave]], vydaný v roku [[2005]].
 
18 494

úprav