Diskusia:Česi: Rozdiel medzi revíziami

Pridaný 1 bajt ,  pred 12 rokmi
d
oprava wiki odkazu
(aha)
d (oprava wiki odkazu)
**Este si dovolim podotknut jazykovost a zvyky a zmyslanie je rozdielne. Predsalen Cesi su viac menej nafukany na to, ze su Cesi, nieco podobne ako u nas Bratislavcania. Jazykovost, zda sa mi dost rozdielna, napr. na slovensku je Trnavsky, Vychodnarsky, Stredoslovensky, Zahoracky a podobne, tak tak isto to je aj u Cechov, Moravakov a Sliezanov. To je moje zmyslanie, stredoslovaka z oblasti Povazia --[[Redaktor:Marzo2k|Marzo2k]] 01:52, 1. marec 2009 (UTC)
 
:Bronto, zjevně tedy to tvrzení nemůžeš doložit, což je podle pravidla [[WikipedieWikipédia:OvěřitelnostOveriteľnosť]] podstatné. Aspoň já si vůbec nevšiml, že bys uvedl nějaký zdroj pro tvrzení, že v "19. století došlo k definitivní čechizaci", přestože zde tvrdíš opak. Požadavek dokládat zdroj pro smazání informace je neoprávněný, nemá žádný základ v pravidlech. Ostatně jak jsem poznamenal, dokazovat, že se něco nestalo, je často nemožné. Proto Tvůj požadavek ani není fér. Tedy nezbývá než informaci o tom, že v "19. století došlo k definitivní čechizaci", smazat. --[[Redaktor:Beren|Beren]] 16:53, 1. marec 2009 (UTC)
:Aha, super, [http://sk.wikipedia.org/w/index.php?title=%C4%8Cesi&diff=2132516&oldid=2130365 smazal] jsi to sám. Tak děkuji. Když zdroj najdeš, samozřejmě můžeš informaci vrátit, to právo Ti neberu. --[[Redaktor:Beren|Beren]] 16:55, 1. marec 2009 (UTC)
100

úprav