=== Esko - Praha ===
'''* S1 Praha Masarykovo nádr.(přestup na metro B) – Poříčany – Kolín'''
'''* S2 Praha Masarykovo nádr.(přestup na metro B) – Nymburk hl.n. – Kolín '''▼
'''* S3 Praha-Vršovice – Všetaty – Mladá Boleslav hl.n. '''▼
▲'''S2 Praha Masarykovo nádr.(přestup na metro B) – Nymburk hl.n. – Kolín'''
'''S20* S4 Praha Masarykovo nádr.(přestup na metro B) – LysáKralupy nad LabemVltavou – Milovice'''Hněvice▼
'''* S5 Praha Masarykovo nádr.(přestup na metro B) – Kladno-Ostrovec '''▼
▲'''S3 Praha-Vršovice – Všetaty – Mladá Boleslav hl.n.'''
'''* S6 Praha-Smíchov(přestup na metro B) – Rudné u Prahy – Beroun '''▼
'''S4* PrahaS7 MasarykovoÚvaly nádr– Praha hl.n.(přestup na metro BC) – Kralupy nad VltavouŘevnice – Hněvice'''Beroun
'''S80* S8 Praha hl. n.(přestup na metro C) – Vrané nad Vltavou – Dobříš'''Čerčany▼
'''* S9 Praha-Horní Počernice – Strančice – Benešov u Prahy '''▼
▲'''S5 Praha Masarykovo nádr.(přestup na metro B) – Kladno-Ostrovec'''
'''* S11 Pečky – Kouřim '''▼
'''* S12 Poříčany – Sadská – Nymburk hl.n. '''▼
▲'''S6 Praha-Smíchov(přestup na metro B) – Rudné u Prahy – Beroun'''
'''S7* Úvaly –S20 Praha hl.nMasarykovo nádr.(přestup na metro CB) – ŘevniceLysá nad Labem – Beroun'''Milovice▼
'''* S23 Čelákovice – Neratovice '''▼
▲'''S7 Úvaly – Praha hl.n.(přestup na metro C) – Řevnice – Beroun'''
'''* S32 Lysá nad Labem – Štětí '''▼
'''S8* PrahaS40 hl. n.(přestup na metro C) – VranéKralupy nad Vltavou – Čerčany'''Slaný
'''* S41 Praha-Hostivař – Praha-Libeň – Roztoky u Prahy '''▼
'''* S43 Kralupy nad Vltavou – Neratovice '''▼
▲'''S9 Praha-Horní Počernice – Strančice – Benešov u Prahy'''
'''* S44 Kralupy nad Vltavou – Velvary '''▼
'''* S45 Kladno – Kralupy nad Vltavou '''▼
▲'''S11 Pečky – Kouřim'''
'''* S50 Kladno – Rakovník '''▼
'''* S60 Beroun – Březnice '''▼
▲'''S12 Poříčany – Sadská – Nymburk hl.n.'''
'''* S65 Praha-Na Knížecí(přestup na metro B) – Hostivice '''▼
'''* S70 Beroun – Březnice '''▼
▲'''S20 Praha Masarykovo nádr.(přestup na metro B) – Lysá nad Labem – Milovice'''
'''* S75 Beroun – Rakovník '''▼
* S80 Praha hl.n.(přestup na metro C) – Vrané nad Vltavou – Dobříš
▲'''S23 Čelákovice – Neratovice'''
'''* S88 Čerčany – Sázava-Černé Budy '''▼
▲'''S32 Lysá nad Labem – Štětí'''
'''S40 Kralupy nad Vltavou – Slaný'''
▲'''S41 Praha-Hostivař – Praha-Libeň – Roztoky u Prahy'''
▲'''S43 Kralupy nad Vltavou – Neratovice'''
▲'''S44 Kralupy nad Vltavou – Velvary'''
▲'''S45 Kladno – Kralupy nad Vltavou'''
▲'''S50 Kladno – Rakovník'''
▲'''S60 Beroun – Březnice'''
▲'''S65 Praha-Na Knížecí(přestup na metro B) – Hostivice'''
▲'''S70 Beroun – Březnice'''
▲'''S75 Beroun – Rakovník'''
▲'''S80 Praha hl.n.(přestup na metro C) – Vrané nad Vltavou – Dobříš'''
▲'''S88 Čerčany – Sázava-Černé Budy'''
=== Esko - Moravskoslezský kraj ===
'''* S1 Opava východ - Ostrava-Svinov - Ostrava-Vítkovice - Havířov - Český Těšín '''
* S2 Studénka - Ostrava Svinov - Mosty u Jablunkova
'''S2* Studénka -S6 Ostrava Svinovhl.n. - Mosty uFrenštát Jablunkovapod '''Radhoštěm
'''* S7 Frýdek-Místek - Český Těšín '''▼
'''* S10 Opava východ - Rýmařov '''▼
'''S6 Ostrava hl.n. - Frenštát pod Radhoštěm '''
'''* S11 Opava východ - Kravaře ve Slezsku - Hlučín '''▼
'''* S12 Kravaře ve Slezsku - Chuchelná '''▼
▲'''S7 Frýdek-Místek - Český Těšín '''
'''* S13 Opava východ - Hradec nad Moravicí '''▼
▲'''S10 Opava východ - Rýmařov '''
▲'''S11 Opava východ - Kravaře ve Slezsku - Hlučín '''
▲'''S12 Kravaře ve Slezsku - Chuchelná '''
▲'''S13 Opava východ - Hradec nad Moravicí'''
[[File:Prag Esko Logo.svg|thumb|Logo ESKA (S) ]]
|