Ženská štvorhra na French Open 2010

Ženská štvohra na French Open 2010 sa hrala ako súčasť French Open 2010 od 26. mája do 5. júna 2010.

Ženská štvorhra
French Open 2010
Víťazky USA Serena Williamsová
USA Venus Williamsová
Finalistky Česko Květa Peschkeová
Slovinsko Katarina Srebotniková
Výsledok 6-2, 6-3
Kategórie
Dvojhry muži ženy chlapci dievčatá
Štvorhry muži ženy zmiešaná chlapci dievčatá

NasadenieUpraviť

  1.   Serena Williamsová /   Venus Williamsová (Víťazky)
  2.   Nuria Llagosterová Vivesová /   María José Martínezová Sánchezová (Semifinále)
  3.   Liezel Huberová /   Anabel Medinová Garriguesová (Semifinále)
  4.   Nadežda Petrovová /   Samantha Stosurová (3. kolo)
  5.   Gisela Dulková /   Flavia Pennettová (Štvrťfinále)
  6.   Cara Blacková /   Jelena Vesninová (3. kolo)
  7.   Lisa Raymondová /   Rennae Stubbsová (3. kolo)
  8.   Alisa Michajlovna Klejbanovová /   Francesca Schiavoneová (2. kolo)
  9.   Bethanie Matteková-Sandsová /   Jen C’ (3. kolo)
  10.   Čan Jung-žan /   Čeng Ťie (3. kolo)
  11.   Marija Kirilenková /   Agnieszka Radwańská (Štvrťfinále)
  12.   Květa Peschkeová /   Katarina Srebotniková (Finále)
  13.   Iveta Benešová /   Barbora Záhlavová Strýcová (3. kolo)
  14.   Vera Duševinová /   Jekaterina Makarovová (2. kolo)
  15.   Oľga Govorcovová /   Alla Kudriavcevová (3. kolo)
  16.   Andrea Hlaváčková /   Lucie Hradecká (3. kolo)

VýsledkyUpraviť

FináleUpraviť

  Semifinále Finále
                         
  1    S. Williamsová
   V. Williamsová
2 6 6  
3    L. Huberová
   A. Medinová Garriguesová
6 2 4  
  1    S. Williamsová
   V. Williamsová
6 6
  12    K. Peschkeová
   K. Srebotniková
2 3
12    K. Peschkeová
   K. Srebotniková
3 6 6
  2    N. Llagosterová Vivesová
   M. J. Martínezová Sánchezová
6 4 4  

Horná polovicaUpraviť

Sekcia 1Upraviť

1. kolo   2. kolo   3. kolo   Štvrťfinále
1    S. Williamsová
  V. Williamsová
6 6    
     K. Flipkensová
  T. Tanasugarnová
0 1       1    S. Williamsová
  V. Williamsová
w/o    
     D. Hantuchová
  C. Wozniacka
7 7          D. Hantuchová
  C. Wozniacka
   
     T. Maleková
  A. Petkovicová
5 68         1    S. Williamsová
  V. Williamsová
6 6    
     D. Cibulková
  J. Görgesová
3 6 6       16    A. Hlaváčková
  L. Hradecká
1 2    
WC    S. Cohenová-Alorová
  P. Parmentierová
6 2 1        D. Cibulková
  J. Görgesová
2 7 0
     S. Bammerová
  K. Barroisová
4 1     16    A. Hlaváčková
  L. Hradecká
6 68 6  
16    A. Hlaváčková
  L. Hradecká
6 6         1    S. Williamsová
  V. Williamsová
6 6  
11    M. Kirilenková
  A. Radwańská
6 6         11    M. Kirilenková
  A. Radwańská
2 3  
     K.-č. Čchangová
  M. Rybáriková
1 1       11    M. Kirilenková
  A. Radwańská
6 5 6  
     E. Daniilidouová
  Sie Šu-wej
5 61          P. Kvitová
  S. Vögeleová
1 7 3  
     P. Kvitová
  S. Vögeleová
7 7         11    M. Kirilenková
  A. Radwańská
7 6  
     N. Grandinová
  A. Spearsová
3 6 2       7    L. Raymondová
  R. Stubbsová
66 4    
     A. Cornetová
  A. Rezaïová
6 4 6        A. Cornetová
  A. Rezaïová
2 2  
     A. Rosolská
  J. Švedovová
64 4     7    L. Raymondová
  R. Stubbsová
6 6    
7    L. Raymondová
  R. Stubbsová
7 6    

Sekcia 2Upraviť

1. kolo   2. kolo   3. kolo   Štvrťfinále
3    L. Huberová
  A. Medinová Garriguesová
2 6 6  
     M. Korytcevová
  D. Kustovová
6 1 4     3    L. Huberová
  A. Medinová Garriguesová
4 6 6  
     V. Azarenková
  V. Zvonariovová
6 6          V. Azarenková
  V. Zvonariovová
6 2 4  
     M. Czinková
  A. Parrová Santonjová
1 3         3    L. Huberová
  A. Medinová Garriguesová
7 2 6  
     S. Arvidssonová
  A. Kerberová
2 5         13    I. Benešová
  B. Záhlavová Strýcová
5 6 4  
     L. Šafářová
  A. Wozniaková
6 7          L. Šafářová
  A. Wozniaková
1 1  
     Čuang Ťia-žung
  A. Moliková
62 3     13    I. Benešová
  B. Záhlavová Strýcová
6 6    
13    I. Benešová
  B. Záhlavová Strýcová
7 6         3    L. Huberová
  A. Medinová Garriguesová
1 6 7
9    B. Matteková-Sandsová
  Jen C’
6 6         5    G. Dulková
  F. Pennettová
6 0 64
     T. Bacsinszká
  T. Garbinová
3 3       9    B. Matteková-Sandsová
  Jen C’
6 7    
     S. Erraniová
  R. Vinciová
6 7          S. Erraniová
  R. Vinciová
4 5    
WC    K. Mladenovicová
  S. Sfarová
4 5         9    B. Matteková-Sandsová
  Jen C’
67 0  
     J. Craybasová
  A. Pavľučenkovová
1 4         5    G. Dulková
  F. Pennettová
7 6    
     A. Briantiová
  A. Dulgheruová
6 6          A. Briantiová
  A. Dulgheruová
5 62  
     J. Coinová
  M.-È. Pelletierová
1 3     5    G. Dulková
  F. Pennettová
7 7    
5    G. Dulková
  F. Pennettová
6 6    

Dolná polovicaUpraviť

Sekcia 3Upraviť

1. kolo   2. kolo   3. kolo   Štvrťfinále
6    C. Blacková
  J. Vesninová
4 6 6  
     V. Ruanová Pascualová
  M. Shaughnessyová
6 3 3     6    C. Blacková
  J. Vesninová
6 6    
ALT    K. Zakopalová
  R. Zalamedová
1 1          Á. Szávayová
  D. Safinová
2 3    
     Á. Szávayová
  D. Safinová
6 6         6    C. Blacková
  J. Vesninová
65 1    
     E. Gallovitsová
  M. Oudinová
6 6         12    K. Peschkeová
  K. Srebotniková
7 6    
     An. Rodionovová
  Ar. Rodionovová
3 2          E. Gallovitsová
  M. Oudinová
0 1  
     S. Borwellová
  R. Kopsová-Jonesová
0 1     12    K. Peschkeová
  K. Srebotniková
6 6    
12    K. Peschkeová
  K. Srebotniková
6 6         12    K. Peschkeová
  K. Srebotniková
4 6 6
14    V. Duševinová
  J. Makarovová
65 7 6            A. Bondarenková
  K. Bondarenková
6 2 3
     T. Pučeková
  İ. Şenoğluová
7 63 4     14    V. Duševinová
  J. Makarovová
3 2    
     A. Bondarenková
  K. Bondarenková
6 6          A. Bondarenková
  K. Bondarenková
6 6    
     C. Gullicksonová
  P. Hercogová
3 2            A. Bondarenková
  K. Bondarenková
6 1  
     V. Kingová
  M. Krajiceková
6 6         4    N. Petrovová
  S. Stosurová
1 0 r  
     I.R. Olaruová
  O. Savčuková
4 3          V. Kingová
  M. Krajiceková
4 7 4
WC    I. Pavlovicová
  L. Thorpeová
4 4     4    N. Petrovová
  S. Stosurová
6 65 6  
4    N. Petrovová
  S. Stosurová
6 6    

Sekcia 4Upraviť

1. kolo   2. kolo   3. kolo   Štvrťfinále
8    A. Klejbanovová
  F. Schiavoneová
6 6    
WC    S. Bremondová
  J. Fedossovová
0 2       8    A. Klejbanovová
  F. Schiavoneová
2 65    
     M. Niculescová
  Š. Peerová
6 6          M. Niculescová
  Š. Peerová
6 7    
WC    Sophie Lefevreová
  A. Védyová
4 3              M. Niculescová
  Š. Peerová
6 6    
     K. Jansová
  P. Schnyderová
7 4 3       10    Čan Jung-žan
  Čeng Ťie
2 1    
     R. Kulikovová
  A. Sevastovová
64 6 6          R. Kulikovová
  A. Sevastovová
4 3  
     A. Amanmuradovová
  G. Voskobojevová
1 1     10    Čan Jung-žan
  Čeng Ťie
6 6    
10    Čan Jung-žan
  Čeng Ťie
6 6              M. Niculescová
  Š. Peerová
2 4  
15    O. Govorcovová
  A. Kudriavcevová
6 6         2    N. Llagosterová Vivesová
  M. J. Martínezová Sánchezová
6 6  
     S. Cîrsteová
  V. Razzanová
2 2       15    O. Govorcovová
  A. Kudriavcevová
6 6    
     K. Dzehalevičová
  R. Voráčová
4 2          M. Kondratievová
  V. Uhlířová
3 1    
     M. Kondratievová
  V. Uhlířová
6 6         15    O. Govorcovová
  A. Kudriavcevová
0 4  
ALT    D. Juraková
  P. Martićová
66 6 7       2    N. Llagosterová Vivesová
  M. J. Martínezová Sánchezová
6 6    
WC    C. Feuersteinová
  S. Foretzová
7 2 64     ALT    D. Juraková
  P. Martićová
2 3  
WC    M. Johanssonová
  C. Pinová
3 2     2    N. Llagosterová Vivesová
  M. J. Martínezová Sánchezová
6 6    
2    N. Llagosterová Vivesová
  M. J. Martínezová Sánchezová
6 6    

Externé odkazyUpraviť