Jelikož jako vždy jsem neměl možnost se vyjádřit ani na diskusní stránce, chci Vás požádat o odblokování na české Wikipedii zde. Omlouvám se za drobné potíže, text byl komplikovaný a přísáhám, že jsem náhled používal. Omlouvám se za nevyplnění náhledu, už se to nestane, potřeboval jsem sloučit dva podnadpisy, které se ke všemu ještě prolínaly. Jinak jsem odtranil jednu větu, ale zas bych jí tam přidal časem lépe ozdrojovanou, hodlám se teď zabývat touto stranou. Dejte mi prosím ještě šanci, opakuji text byl komlikovanější, potřeboval jsem ho trochu přeházet a zapomněl jsem na shrnutí, jinak dobře víte, že ho již vyplňuji. --Nadvšenec (diskusia) 15:59, 7. apríl 2019 (UTC)

Slibuji, že si na to dám větší pozor, jen jsem pracoval s náročnějším a také špatně ozdrojovaným textem. + Opravdu mi nešlo o nějakou dezinformaci a text k této politické straně budu řádně ozdrojovávat, ale ta věta neměla ani tečku a těžko říci, zda vůbec byla založena na pravdě. Již měsíce se chováme slušně, vždy uvádím zdroj ze kterého čerpám a nedělal jsem žádný naschvál, jen jsem si musel trochu pohrát s textem a přiznávám svoji chybu. Berte to prosím na vědomí. --Nadvšenec (diskusia) 16:08, 7. apríl 2019 (UTC)
Tak budiž. --Vojtasafr (diskusia) 14:13, 7. apríl 2019 (UTC)
Přiznávám, že občas nevyplním shrnutí, ale velice Vás prosím o milost, přísahám, že zatím stála úprava textu, který byl potřeba sloučit a byl jaksi komlikovaněji rozložen. Přísahám, že jsem se snažil ho ztvárnit do nejlepší podoby a jednal jsem zbrkle, ale též přísáhám, že to nebylo naschvál a že to bylo jen pro přínos Wikipedii. Nevím, co více dodat, kdybych chtěl být zablokovaný na týden, vypadalo by to jinak. Proto ještě jednou Vás velice prosím, aby jste mě odblokoval, pokud udělám během týdne stejnou chybu, nechť jsem zablokován na měsíc. --Nadvšenec (diskusia) 16:15, 7. apríl 2019 (UTC)
Nebýt těch devótních řečí, bylo by to lepší. --Vojtasafr (diskusia) 14:23, 7. apríl 2019 (UTC)