Tournesol.pngAhoj, Aktron. Vítame Ťa v slovenskej Wikipédii! / Welcome to the Slovak Wikipedia!
Slovenská Wikipédia je slovenská jazyková verzia Wikipédie, ktorá vznikla v októbri 2003 a k dnešnému dňu má 237 078 článkov.

Začal(a) si dobre a si na najlepšej ceste začať prispievať a pridávať množstvo dobrých článkov. Ďakujeme za Tvoj prínos k tvorbe encyklopédie a tešíme sa na spoluprácu. Veríme, že sa nám bude dobre spolu pracovať a že sa tu budeš medzi ostatnými cítiť príjemne.

Odporúčame Ti, aby si si prečítal/a nasledujúce stránky, ktoré Ti uľahčia prácu pri Tvojom upravovaní:

Gnome-help.svg Príručka Sandbox.png Pieskovisko
(miesto pre experimenty)

Gtk-dialog-info.svg Obsah Pomocníka Coffee cup flat.svg Kaviareň
(diskusia redaktorov)
QA icon.svg Často kladené otázky Unesco Cultural Heritage logo.svg Päť pilierov Wikipédie
Crystal Clear app kedit.png Wikitext Nuvola apps important yellow.svg Čo Wikipédia nie je

Na diskusných stránkach sa vždy podpisuj: stačí napísať 4 vlnovky ~~~~ alebo ich vložiť kliknutím na ikonu OOjs UI icon signature-ltr.svglište nad oknom na úpravu.

Naopak články sa nikdy nepodpisujú.

Tak ešte raz vitaj a ďakujeme za Tvoje príspevky. Dúfame, že sa tu uvidíme často.
Za uvítací výbor: Maros


If you have questions, comments, or something is not clear to you, or if you would like to know something about the Slovak Wikipedia, look at the Slovak Wikiembassy, where someone might even help you in your language :).

Pokojne pokračuj v písaní článkov, my to opravíme. Bronto 13:55, 3 september 2006 (UTC)

Hmm... Tak momentálně mě zaměstnává výroba všech stanic moskevského metra na cs.wiki (hotovo 93 ze 171) ale na nějaký překlad do sk. si čas udělám.. Koneckonců, když máte tak málo článků :-D --Aktron 13:57, 3 september 2006 (UTC)

Ahoj, vďaka za tipy na preklad, robíš skvelú prácu. Pokúsim sa zohnať nejaké fotky bratislavských električiek, lebo tie čo sú na commons, sú hrozné :D --Wizzard 12:43, 26. október 2006 (UTC)

No, tak já jsem mohl něco nahrát na Commons při mojí navštěvě Bratislavy.. Problém je, že to mám na nějakém DVD nebo CD které je neznámo kde. Jinak pozor na název článku; já to do Šablony:Pomôž dal s českou logikou názvosloví, ale aby to sedělo i zde... --Aktron 13:54, 26. október 2006 (UTC)

No vidíš, keby som bol vedel, že si bol teraz niekedy v Bratislave, mohli sme dať stretko, aj viacerí. S tým názvom sa netráp, je to už v poriadku. Ešte raz vďaka. --Wizzard 13:59, 26. október 2006 (UTC)

Vaše chyba, ke které jste se stále ještě nepostavil čelemUpraviť

Aktrone, myslím, že Váš trolling mé osoby byste si měl nechat od cesty. Ale píšu Vám z jiného důvodu: Kdy konečně napravíte Vaše neoprávněné zveřejnění osobních údajů mM? Poradit Vám s tím mohou různí cynici, to jsou teď ti praví experti na ochranu osobních údajů. Guy Peters diskusiapríspevkyeditácie 17:44, 6. júl 2008 (UTC)

Ale tak tohle nemůžete brát jako trolling, to bylo jen doplnění jistého pozapomenutého faktu. Co se týče této věčně omílané.. ehm... žádosti... pro doplnění bych rád uvedl, že opravdu nemám potřebnou úroveň oprávnění abych mohl skrývat revize a pokud mi druhá strana prostě nevyhoví tak se můžu klidně stavět na hlavu ale verzi stránky neschovám. Jedině kdybych se naboural do cizího účtu a to rozhodně dělat nebudu, na to mám zatím dost soudnosti  . --Aktron (d|p) 18:08, 6. júl 2008 (UTC)

To trolling je, nemohu za to, že ho nepoznáte. Je to zřejmě selektivní slepota Vašich kumpánů z cs:. Ale o to nejde. Dobře víte, že správci cs: soustavně mé žádosti ignorují. Tak, že byste je požádal Vy? Je to koneckonců Vaše chyba; já s tím nemám nic společného, kromě toho, že mM je můj kamarád.

"pokud mi druhá strana prostě nevyhoví" To ano. Ale to byste to musel aspoň zkusit. Zatím jen žvaníte. Navíc je možné použít Vrbův způsob: Celou stránku smazat a obnovit jen některé revise. Ale to Vás asi nenapadlo. Vy raději trollujete na sk:, než abyste napravoval své chyby. Guy Peters diskusiapríspevkyeditácie 15:12, 7. júl 2008 (UTC)

Ono kdyby se hledalo, tak by se našlo jenomže máte pravdu - žvanit je opravdu mnohem snažší :-) Věnujte svůj čas radši psaní encyklopedie, sakra člověče takhle to nejde :-/ --Aktron (d|p) 16:15, 7. júl 2008 (UTC)

A to mám Vás mám odprosit za to, že jsem přehlédl, že jste kdysi napsal jeden anglický text? Víte, kolik jsem jich v této věci napsal já? Ale Vy se tady raději producírujete a trollujete, než abyste nechal celou stránku smazat a obnovit jen některé revise. To je totiž pro Vás moc práce a mohl byste se příliš unavit. A laskavě přístě vynechte Váš dotěrný tón; já nepatřím do Vašeho Chmee2ova kroužku. Dík. Guy Peters diskusiapríspevkyeditácie 16:23, 7. júl 2008 (UTC)

Odprošovat nemusíte, jen nepsat nepravdy, nic víc. --Aktron (d|p) 18:26, 7. júl 2008 (UTC)

Pravda je, že jste porušil zákon a neudělal prakticky nic, abyste to napravil. Tečka. Vysvědčení o svém charakteru jste si vystavil sám. Guy Peters diskusiapríspevkyeditácie 19:52, 7. júl 2008 (UTC)

Guy Peters, v poslednom čase oživuješ slovenskú wikipédiu humorom, ktorý nepozná hraníc. Ako príklad, pozri hlasovanie o potvrdení práv správcu pre Bubamaru. --MARIÁN 16:31, 12. júl 2008 (UTC)


http://necyklopedie.wikia.com/wiki/Pavel_B%C3%A9m

A kdy to smazete z necyklopedie, hehe?
Nesmažu. Haha. --Aktron (d|p) 21:51, 12. september 2008 (UTC)

Diskusia s názvom Redaktor JonesyUpraviť

Diskusiu s názvom „Redaktor Jonesy“ som presunul sem.--Jano spoza mláky 00:04, 28. september 2008 (UTC)

obrazky na Chapelle Notre-Dame-du Haut de RonchampUpraviť

Zdravim. Ty tie obrazky nevidis vobec? Je ich tam asi 13. --Magy357 08:02, 25. apríl 2014 (UTC)

Ahoj. Sorry za to shrnutí editace, zrovna jsem se vrátil z Belgie kde mi ta nesvoboda panoramatu lezla jako fotografovi pro commons na mozek. Článek jsem přeložil přes překladač do CS - jako ano, jsou tam obrázky ale ne té kaple, o které je článek, této: http://www.bluffton.edu/~sullivanm/ronchamps/112.jpg --Aktron (d|p) 08:28, 25. apríl 2014 (UTC)

Zúčastni sa 2. slovenskej WikiKonferencie, 9.12. v ŽilineUpraviť

Ahoj Aktron!

Už onedlho, 9. decembra, sa v Žiline uskutoční wiki stretnutie roka – 2. slovenská WikiKonferencia! Ako kolegu Wikipediána ťa pozývame na toto výnimočné stretnutie, na ktoré komunita čakala dlhé 2 roky!

Práve finalizujeme program, tešiť sa môžeš na prehľad úspešných projektov, inšpiráciu do budúcnosti aj noviny z celosvetového hnutia Wikimédia.

Tiež pripomíname, že v prihláške môžeš požiadať o cestovné štipendium (a členstvo vo Wikimedii SK, čo je podmienkou pre udelenie štipendia, ti môžeme schváliť priamo počas WikiKonferencie).

Ďalšie informácie a prihláška: http://wikikonferencia2017.wikimedia.sk/

PS: WikiKonferencia je súčasťou OSSConf, konferencie o otvorenom softvéri a hardvéri, čiže jednou návštevou zažiješ rovno 2 konferencie!

Za organizačný tím, KuboF Hromoslav, 5. december 2017

Ahoj Kubofe! Díky za pozvánku. Jsem rád, že se vaše komunita někam posouvá. V sobotu nemám sice původně nic v programu a asi by mi nevadilo za Vámi do Žiliny přijet. Netrápí mně ani tolik čas, ani to, že je to 5 hodin vlakem (v době bezroamingového datového připojení bych měl 10 hodin na editaci wikičlánků). Poslední dobou mám ale pocit, že konferencuju už trochu moc, a spíš bych se rád věnoval některým osobním věcem (třeba sport). Pořád mi chybí ještě uběhnout do silvestra 79 km, abych dosáhl loňského výkonu :-D Pokud zorganizujete nějakou jinou akci typu např. Fotoworkshopu, Wikiměsta něbo něčeho takového, co bude orientované na výkon, tak dorazím velmi mile rád :-) Pokud to tedy bude někde v prostoru typu Žilina-Trenčín-Bratislava. Aktron (d|p) 20:39, 5. december 2017 (UTC)
S tými konferenciami to tiež tak niekedy cítim; potom nejakú zorganizovať je skoro ako relax :-) Ok, rád ťa niekedy na západnom Slovensku uvidím... alebo prídem do Prahy ;-) --KuboF Hromoslav (diskusia) 21:45, 5. december 2017 (UTC)