Tournesol.pngAhoj, Chmee2. Vítame Ťa v slovenskej Wikipédii! / Welcome to the Slovak Wikipedia!
Slovenská Wikipédia je slovenská jazyková verzia Wikipédie, ktorá vznikla v októbri 2003 a k dnešnému dňu má 237 333 článkov.

Začal(a) si dobre a si na najlepšej ceste začať prispievať a pridávať množstvo dobrých článkov. Ďakujeme za Tvoj prínos k tvorbe encyklopédie a tešíme sa na spoluprácu. Veríme, že sa nám bude dobre spolu pracovať a že sa tu budeš medzi ostatnými cítiť príjemne.

Odporúčame Ti, aby si si prečítal/a nasledujúce stránky, ktoré Ti uľahčia prácu pri Tvojom upravovaní:

Gnome-help.svg Príručka Sandbox.png Pieskovisko
(miesto pre experimenty)

Gtk-dialog-info.svg Obsah Pomocníka Coffee cup flat.svg Kaviareň
(diskusia redaktorov)
QA icon.svg Často kladené otázky Unesco Cultural Heritage logo.svg Päť pilierov Wikipédie
Crystal Clear app kedit.png Wikitext Nuvola apps important yellow.svg Čo Wikipédia nie je

Na diskusných stránkach sa vždy podpisuj: stačí napísať 4 vlnovky ~~~~ alebo ich vložiť kliknutím na ikonu OOjs UI icon signature-ltr.svglište nad oknom na úpravu.

Naopak články sa nikdy nepodpisujú.

Tak ešte raz vitaj a ďakujeme za Tvoje príspevky. Dúfame, že sa tu uvidíme často.
Za uvítací výbor: Bubamara


If you have questions, comments, or something is not clear to you, or if you would like to know something about the Slovak Wikipedia, look at the Slovak Wikiembassy, where someone might even help you in your language :).

Děkuji :-) --Chmee2 15:59, 19. november 2006 (UTC)

"To, že občas uletíš s ostřejším výrazem, to se stává."Upraviť

 
Pro Guy Peterse, ať má krásný den a rovnou celé léto

Tak kdy bude ukončena persekuce mé osoby na cs:? Za ty "ostřejší výrazy" jsem zablokován již téměř 3 roky. Guy Peters diskusiapríspevkyeditácie 21:26, 29. jún 2008 (UTC)

njn, neměl jsi zlobit. Sám dobře víš, že to máš zaslouženě. Pěknej den --Chmee2 16:46, 3. júl 2008 (UTC)

Komu tykáte, Vy hulváte? Zasloužené to může být maximálně ve Vašich morbidních představách o spravedlnosti. Guy Peters diskusiapríspevkyeditácie 13:21, 6. júl 2008 (UTC)

Co je to prosím zaloužené??? On se kolega Chmee2 počůral??? Nebo je to jakýsi Ottův pravopisný terminus??? Filip Marek 14:13, 6. júl 2008 (UTC)

Komu tykám? Tykám tobě, ale to ti snad mohlo dojít dle příspěvku, když reaguji na tebe. Víš jak, já tě mám rád, bez tebe by nebylo na tom internetu tolik legrace. Ale zas je nutné prostě vědět, že když dětsko zlobí, tak musí počítat s trestem. No ty si jeden čas zlobil na cswiki více než hodně, i když se můžem tvářit, že ne (ale spíš asi až vymřou pamětníci). Ale nevadí, měj se krásně, přeji ti pěkné léto a hodně sluníčka. Posílám ti velikánskou pusu :-* --Chmee2 16:01, 6. júl 2008 (UTC)

Děkuji, ale homosexuál nejsem. Polibte raději někoho s Vaší orientací. Jinak Vaše odpověď přesně naznačuje, jak to na cs: vypadá. Nejvyšší čas to oznámit na Metu. Guy Peters diskusiapríspevkyeditácie 17:17, 6. júl 2008 (UTC)
:-* Mám tě rád, je s tebou fakt sranda :) Si takovej čertík, co občas vyskočí z krabičky. Jsem rád, že tě máme. Bez tebe by třeba dnešní den na netu nebyl tak zábavný. Měj se krásně a někdy zase na čtenou, případně až budeš chtít, tak zajdem na piFFko, se ozvi. Dáme řeč, zasmějem se společným vzpomínkám na wiki, tomu jak jsme si krásně dřív čertili na wiki, nějaké té arbitráži a bude nám pěkně. Přeci jen vzpomínek máme hodně a nemá cenu bejt v tom životě zahořklej. Ahoj --Chmee2 17:28, 6. júl 2008 (UTC)
Už jsem Vám jednou říkal, že jsme husy spolu nepásli. Tykejte si na písečku svým hošíkům. Na pivo chodím pouze s lidmi, kterých si vážím. S těmi, kteří mají na svědomí 100 000 pahýlů na cs:, protože všechny slušné autory vyhnali, nikoliv. Pozvěte raději někoho, kdo více vyhovuje Vašim sexuálním potřebám. Díky. Guy Peters diskusiapríspevkyeditácie 17:41, 6. júl 2008 (UTC)
Že se muži líbají mezi sebou to je rozšířený zvyk např. ve východních zemích a nejedná se hned o homosexualitu, s takovým přístupem (špatná vůle) a vůbec se spíš než na Metě budou řešit věci tady, ale jiné ;-) --Aktron (d|p) 17:35, 6. júl 2008 (UTC)
Chmee2 je Arab, že má ve zvyku líbat muže? Domnívám se, že to není příliš pravděpodobné, takže mám spíše pravdu já. Guy Peters diskusiapríspevkyeditácie 17:38, 6. júl 2008 (UTC)

možná loutka a zalouženíUpraviť

Nevím, jestli pan Filip Marek je loutkou Guy Pítrse, jak se vkládáním svých příspěvků i na jeho stránku domníval Ochránce víry (u Marka smazáno), faktem je, že on (GP) pod tímto pseudonym (FM) před časem vystupoval na svém blogu a difamoval Wikipedii. Ale k věci: s tím zaloužením to je fakt, to vypadá divně, Chmee2 by se mohl zlobit. Tak co? V. Z. (pro všechny negramoty: to jsou iniciály mého nicku) 16:08, 6. júl 2008 (UTC) Smazán odkaz na trolling. Guy Peters diskusiapríspevkyeditácie 17:27, 6. júl 2008 (UTC)

a to já se nezlobim. Člověk se prostě občas pomočí, se stává. Nejsem kvůli tomu nějak ve špatné náladě. I pomočující člověk může psát wiki, takže je to vlastně pro editování nepodstatné. Přešel bych to a nějak nad tim dále nekoumal.--Chmee2 16:41, 6. júl 2008 (UTC)

Guy PetersUpraviť

Nazdar, nevim co si mam o vyse jmenovanem myslet. Je nejaky vandal, nebo troll, nebo co vlastne na cs wiki vyvedl? -- Jonesy 19:52, 6. júl 2008 (UTC)

Ahoj, koukni asi sem. Pěkný večer ti přeji. --Chmee2 20:05, 6. júl 2008 (UTC)
A nezabudni pozriet aj historiu tej stranky! Liso@diskprís 10:19, 18. júl 2008 (UTC)

Pokud máte zájem, koukněte se do historie. Promazávám diskusi, ani jsem to nečetl, tak nevim co mažu, ale je to jedno :) --Chmee2 22:58, 17. júl 2008 (UTC)

Zmazat nieco, co clovek necital, je tiez sposob ako prejavit svoj cit pre spravne veci. Liso@diskprís 10:21, 18. júl 2008 (UTC)
Jo, Chmee2 byl vždycky Mirek Dušín české části původní wikipedie. Čestné slovo! Ale doporučil bych mu, aby si přečetl známé verše Brutus is an honorable man.[1] Guy Peters diskusiapríspevkyeditácie 20:37, 18. júl 2008 (UTC) + 07:43, 19. júl 2008 (UTC)

Zadost o pomocUpraviť

Nazdar, chtel bych te poprosit - jestli vis, ktery ze spravcu ceske wiki je tak trochu "programatorsky zdatny"? Jedna se mi totiz o to, ze zde na sk wiki mame problemy uz nekolik tydnu se spravnym fungovanim nekterych sablon, dale se nezobrazuji nektera editacni tlacitka na strance "upravit", a v levem sloupci se nezobrazuje odkaz "Nahrat na Commons". Na 100 procent to souvisi s Firefoxem 3.0 a zrejme nejakou nekompatibilitou s javascripty. Na slovenske strance Wikipédia:Krčma/Technické je tahle zadost o napravu uz mesic, no doposud s tim nikdo nic neudelal a ani o to neprojevil zajem (tady se jenom kazdy hada s kazdym) a tak bych chtel poprosit nekoho z ceskych adminu, kteri se venuji javascriptu a programovani a spravnemu chodu ceske wiki o radu a pomoc, ponevadz ani ceska ani anglicka wiki tenhle problem nemaji. -- Jonesy 21:11, 14. júl 2008 (UTC)

ahoj, sice to není správce, ale přepošlu mu to. Věřím, že si tě pak kontaktuje :) Jdu to vyřídit --Chmee2 22:25, 14. júl 2008 (UTC)
Dik. :-) -- Jonesy 08:50, 15. júl 2008 (UTC)

"Můžu najít desítky článků"Upraviť

Stačily by tři. Guy Peters diskusiapríspevkyeditácie 17:55, 22. júl 2008 (UTC)

Ahoj, tady je máš - namátkou tady, tuto a tam + velká část článků o Marsu... --Chmee2 18:32, 22. júl 2008 (UTC)

Omlouvám se, ale to neberu. Článek o mantě a o Voyageru je na sice cs: podrobnější, než na en:, ale k správné encyklopedii patří i proporcionalita, tj. články o nedůležitých fenoménech mají být krátké. To platí i pro vodu na Marsu, protože praktická důležitost takového textu je nullová a hraničně se blíží významu textu cs:Studená fronta (Star Trek). No, ale každopádně jsem rád, že na cs: jsou o vesmíru i jiné články než vysoce důležitý a klíčový cs:Seznam planetek 10001-10250. Guy Peters diskusiapríspevkyeditácie 19:17, 22. júl 2008 (UTC)

Please you could translate Lola Pagnaniová in Slovak and Czech?Upraviť

Good evening to you. I write you if please you could translate in Czech and Slovak the article that I have signalled you. Even taking I sprout or from the English or from the German for the essential things. In change I will translate you in Italian: a biography or a geographical article of your interest. I will help you in Italian. if it needs I can also write in Sicilian, Neapolitan, Venetian, Milanese, Piedmontese. In attends him of one certain answer of yours in worth I thank you in advance.--Lodewijk Vadacchino 12:46, 8. december 2008 (UTC)

Navrhované pravidlo: VýznamnosťUpraviť

Bola otvorená diskusia k navrhovanému pravidlu „Významnosť“. Keďže tento návrh určuje, čo má a čo nemá byť obsahom Wikipédie, je potrebné, aby v komunite získal, čo najširší konsenzus. Každý rozumný príspevok je preto nanajvýš vítaný.--MichalT 20:38, 22. apríl 2009 (UTC)

Super :)Upraviť

Teda, Chmee2 tlieskam ti. Si neuveriteľný  : commons:Category:Postup výroby rohlíků / commons:Category:Postup výroby chleba. --–Bubamara 21:42, 18. marec 2010 (UTC)
Díky ti a to počkej, až nahraju ještě koláče :) --Chmee2 07:38, 19. marec 2010 (UTC)

Zúčastni sa 2. slovenskej WikiKonferencie, 9.12. v ŽilineUpraviť

Ahoj Chmee2!

Už onedlho, 9. decembra, sa v Žiline uskutoční wiki stretnutie roka – 2. slovenská WikiKonferencia! Ako kolegu Wikipediána ťa pozývame na toto výnimočné stretnutie, na ktoré komunita čakala dlhé 2 roky!

Práve finalizujeme program, tešiť sa môžeš na prehľad úspešných projektov, inšpiráciu do budúcnosti aj noviny z celosvetového hnutia Wikimédia.

Tiež pripomíname, že v prihláške môžeš požiadať o cestovné štipendium (a členstvo vo Wikimedii SK, čo je podmienkou pre udelenie štipendia, ti môžeme schváliť priamo počas WikiKonferencie).

Ďalšie informácie a prihláška: http://wikikonferencia2017.wikimedia.sk/

PS: WikiKonferencia je súčasťou OSSConf, konferencie o otvorenom softvéri a hardvéri, čiže jednou návštevou zažiješ rovno 2 konferencie!

Za organizačný tím, KuboF Hromoslav, 5. december 2017

CommonscatUpraviť

Ahoj! Keď pridávaš {{Commonscat}} tak už nemusíš dávať zvislú čiaru a za ňou názov kategórie, pokiaľ je kategória prepojená cez Wikidáta je to automaticky prepojené.--Jetam2 (diskusia) 18:40, 20. september 2018 (UTC)

Ahoj, díky za zprávu. Přiznám se, že netuším, jestli je ta kategorie automaticky propojená s Wikidaty (neporadíš mi, jak to udělat? :) ) Zrovna zakládám spoustu kategorií českých vědců a vědkyň, tak že bych si šetřil práci. S pozdravem --Chmee2 (diskusia) 19:47, 20. september 2018 (UTC)
Ja to už vlastne viac-menj predpokladám. Ale pozri sa cez link kde sú "interwiki" a Commons sa ti zobrazí pod Other na položke Wikidátach.--Jetam2 (diskusia) 20:03, 20. september 2018 (UTC)